اخبار
زمان : 2015-01-22  ناشر : TRINX
X6A- مدل یادبود بیستمین سالگرد اکنون در معرض فروش است

Trinx مدل یادبود بیستمین سالگرد اش، مدل X6A، را تبلیغ می نماید: مشخصات: ترمز 27SP هیدرولیک، X-TREME X6. بلبرینگ JOYTECH sealed مختص دوچرخه سواران کراس کانتری. تنها به قیمت RMB1,999، با بخش های حرفه ای اش قدردانی ما را از مشتریان عزیزمان نشان می دهد.

جزئیات
زمان : 2015-01-22  ناشر : TRINX
ویدئوی تبلیغاتی GO WITH Trinx

ویدئوی تبلیغاتی Go With Trinx با تلاش های مستمر ما تکمیل شده است.

جزئیات
زمان : 2015-01-22  ناشر : TRINX
ALL-POWERFUL MTB X7A

ماه جولای ماهی است سرشار از عشق و به نام "ماه داغ" نامگذاری شده است، در سوی دیگر دنیا،جام جهانی داغ برزیل طرفداران را به سر شوق آورده اما در گوانجو شرکت Trinx با حرارت دوچرخه کوهستانی all-powerful mountain bike را به بازار معرفی کرده است، دوچرخه ای که توسط تیم طراحی روسیه در طی یکسال توسعه یافته و اشکال زدائی شده است، و ما آن را X7A نامیدیم، تا شوق و اشتیاق خروشان شما را سوزان نگاه دارد.

جزئیات
زمان : 2015-01-22  ناشر : TRINX
مدل های جدید Trinity بزرگترین برنده در نمایشگاه دوچرخه شانگهای

از 1 تا 16 آوریل، نمایشگاه بین المللی دوچرخه چین در مرکز صادرات بین المللی جدید شانگهای با موضوع " ابتکارات تکنولوژیکی و پیشرفت کیفی" برگزار شد. شرکت Trinx بیش از 30 مدل دوچرخه جدید را با شکل به مد جدید در سالن W1 نمایشگاه به معرض دید گذاشت، جاییکه بسیاری از محصولات برند معروف به نمایش درآمدند و این مساله منجر به ستایش و تمجید از سوی بازدیدکنندگان داخلی و خارجی شد.

جزئیات
زمان : 2015-01-22  ناشر : TRINX
شرکت one Trinity

در سال 1994، سه دوست قدیمی با نام های Liang، Jerry و Bob رویای مشابهی را در ارتباط با فروش دوچرخه های با کیفیت با قیمت قابل استطاعتی در سر داشتند، در واقع Liang اولین کسی بود که کارخانه ای را برپاساخت که الگوهای دوچرخه کلاس جهانی را از شرکت های بزرگ دوچرخه سازی صاحب برند می ساخت و خیلی زود وی کارخانه را به بخش های تولید و فروش دوچرخه های کامل مبدل ساخت و آن را Trinx نامید. وی Jerry و Bob را ترغیب به آغاز تجارت دوچرخه سازی خودشان نمود و آنها برند دوچرخه خود را در فیلیپین پایه گذاری نمودند.

جزئیات
زمان : 2015-01-22  ناشر : TRINX
Trinx اولین نمایش مد را در نمایش دوچرخه سواری شانگهای اجرا نمود

در تاریخ 13 آوریل، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی دوچرخه سواری در شانگهای افتتاح شد، در حالیکه دید صنعت بر ضیافت سالانه متمرکز بود. شرکت Trinx با مدل های X6A, X8 و ماشین جدید 2014 در نمایشگاه شانگهای نمایش مد دوچرخه را اجرا کرد و توریست های بسیاری را که در آنجا جمع بودند جذب نمود و تصویر برندی جدیدی از دوچرخه های کوهستانی Trinx به نمایش گذاشت.

جزئیات